שלט לעסק

שלט לעסק

שוק העסקים הוא תחרותי מאוד, ועסק שלא יבצע שיווק ופרסום ראוי, יאבד לקוחות פוטנציאליים לטובת עסק אחר. לכן, שלט לעסק הוא אחד מההחלטות החשובות ביותר שיש לשים עליהן את הדעת בעת פתיחת העסק. חברת פורת דפוס ושלטים מתמחה בייצור שלטים איכותיים שיבליטו את העסק שלכם.

שלט לעסק – הסוגים הנפוצים

שלט לעסק יכול להגיע במגוון סוגים, החל מגדלים שונים ועד לצורות וחומרים שונים. האפשרויות הן רבות מספור. הנה כמה מסוגי השילוט הנפוצים יותר:

  • שילוט מואר – שילוט מואר בדרך כלל פועל על נורות לד חסכוניות ולכן מדובר בפתרון זול וקל להתקנה. שלטים מוארים יוצרים אפקט מרהיב ומושך את העין, אפקטיבי ביותר להבלטת העסק שלכם גם בשעות הלילה.
  • אותיות PVC עשויות מחומר ה-PVC שזהו חומר מבוקש בשוק התעשייה הודות להיותו גמיש, פשוט, נוח וזול לייצור. שילוט PVC יכלול אותיות מיוצרות באופן אישי ומותאם שיבליט את הלוגו שלכם בהצלחה. בנוסף, השילוט יהיה חזק ועמיד לאורך זמן, ויצליח להתמודד בהצלחה עם שינויי מזג אוויר ואקלים.
  • שילוט מתכת – מדובר בשילוט זול ואפקטיבי, שבדרך כלל ייבחר כשילוט לצד הכביש כפרסום עסק בהמשך הדרך או כשילוט באתר בנייה לצורך בטיחות.
  • אותיות ברזל מעוצבות – מדובר באותיות עשויים ברזל איכותי ברמת ייצור מקצועית עד לגימור מוקפד ומושלם. אותיות הברזל יכולים להיתלות על הדלת, ולקבל את פני הלקוחות באופן מוצלח, או להיתלות על הקיר.

שלט לעסק

טיפים לבחירת שלט לעסק

חשוב מאוד שהשלט יבטא באופן המוצלח ביותר את אופי העסק. כאן לוקחים בחשבון שיקולי צבעוניות וסוג הכיתוב. למשל, שילוט לבר בדרך כלל יתאפיין בצבעים חזקים ואילו בית קפה אלגנטי יתהדר בצבעי פסטל רגועים. שילוט לעסק פונה למספר קהלי יעד – לקוחות שאינם מכירים את העסק ומחפשים את השירותים הללו ולקוחות שמכירים את העסק. לקוחות שמכירים את העסק זקוקים לשילוט שיעזור להם לאתר את העסק בקלות ולהיכנס. הלקוחות האחרים נחשבים ללקוחות פחות קלים, ואותם צריך "למשוך". לכן, חשוב שהשילוט יהיה אטרקטיבי ומושך את העין. אם מדובר בעסק שפעיל בשעות הערב והלילה, חשוב שהשילוט יהיה מואר ובולט. פורת דפוס ושלטים מספקת שלטים מגוונים – אז בואו לראות ולהתרשם.

צור קשר:

פוסטים נוספים