שלטי פרסום

שלטי פרסום

השלט הוא הפנים של העסק שלכם, ולכן חברת פורת דפוס ושלטים מציעה לכם שלטי פרסום במגוון סוגים ועיצובים. כל שעליכם לעשות הוא לקבוע פגישת ייעוץ עם החברה והשאר כבר יזרום מעצמו. הצוות המקצועי של החברה ישמח להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר, בתוספת יחס אדיב ואישי. כאן תוכלו לבחור לא רק שירותי הדפסת שילוט, אלא מגוון רחב של שירותים אחרים כדוגמת הדפסת פנקסי קבלות או הדפסת מדבקות.

שלטי פרסום – לבחון את הסוגים הקיימים

ישנו מגוון רחב של שלטי פרסום שונים הקיימים בשוק, ולכם נותר רק לבחור את השלט הנכון. אלה כמה מבין השלטים הנפוצים ביותר:

  • שלטים מוארים – לשלטים אלה יש תכונה מופלאה – ניתן לראות אותם גם בלילה. כך, כאשר אנשי המכירות שלכם הולכים לביתם, השלט ממשיך לעשות עבורכם את עבודת הפרסום. השלטים המוארים מתנוססים בגאון ומאירים לעוברי האורח ולנהגים החוזרים הביתה מעבודה או מסידורים שונים.
  • שלטים שהם אותיות ברזל – אותיות הברזל המעוצבות מעניקות למבנה מראה יוקרתי וייחודי. אין כמו אותיות זהובות או כסופות על רקע לבן, שהן בעלות מסר חשוב עבור כל לקוח. כמו כן, ניתן לבחור מגוון רחב של אותיות בגדלים ובצורות שונות – בצבעים של הלוגו, בצבעים סולידיים ורשמיים ועוד.
  • שלטי בטיחות – במקומות עבודה מסוימים חשוב להזהיר את העובדים ואת המבקרים ולהזכיר להם את כללי הבטיחות השונים. ישנם שלטים המזהירים מפני שימוש במעלית במהלך שריפה, ואחרים מתריעים על עמדת הכיבוי הקרובה. אמנם לא מדובר בשלטי פרסום, אך אלה הם השלטים המעידים על כך שהחברה אכן נוהגת על פי הוראות הבטיחות – דבר המעלה את ערכה בעיני בעלי עסקים ולקוחות כאחד.
  • מדבקות רשת – מדובר בשלטים פרסומיים שנועדו להמחיש את השירות שנותן בית העסק. למשל, אלה יכולים להיות שלטים הכוללים תמונות של תסרוקות שיער מרהיבות בכניסה למספרה או תמונות של פירות בכניסה לירקנייה.

שלטי פרסום

איך אדע איזה שלט מתאים לעסק שלי

שלטי פרסום מיוצרים מסוגים שונים, ועליכם לדעת איך לבחור את הסוג הנכון. לפני שאתם מזמינים שלט מואר וססגוני, חשבו אם הוא מתאים לעסק הקטן שלכם. ייתכן שדווקא שלט רשת איכותי ימשוך אליכם הרבה יותר לקוחות. אם כן, אל תהססו לפנות לאנשי מקצוע ולהתייעץ עמם. פורת דפוס ושלטים מספקת לכם שלטי פרסום מכל הסוגים והגדלים, במיוחד עבור העסק שלכם.

צור קשר:

פוסטים נוספים