שילוט פנים

שילוט פנים

עברתם למשרד חדש? גייסתם לשורותיכם עובדים נוספים? זה הזמן למקום שילוט פנים ברחבי הבניין ובחדרים. חברת פורט דפוס ושלטים תספק לכם את השילוט הדרוש, בנוסף למגוון רחב של שירותים נוספים כדוגמת כרטיסי ביקור לעסק, מגנטים לתלייה על המקרר, פליירים, הזמנות מודפסות ומעוצבות לכנס חשוב, שלטי ברזל לעסק ועוד. בנוסף לשירות המקצועי, כאן תקבלו יחס אדיב ושירות אישי.

מדוע כדאי להזמין שילוט פנים לעסק החדש

השילוט הפנימי יכול לשדרג עבורכם את העסק מכמה בחינות. אלה כמה מבין היתרונות שתוכלו להפיק:

  • סימן ליוקרה – שילוט פנים מעוצב המותקן על גבי הקיר הפנימי בכניסה למשרד או שלט תלוי על גבי קיר זכוכית, יוצר אווירה של יוקרה. אם אתם מעוניינים להרשים את המבקרים שלכם ולמשוך אליכם כמה שיותר לקוחות, כדאי להתקין שילוט מעין זה.
  • שילוט להכוונה – אחד מתפקידיו המרכזיים של שילוט הפנים הוא לכוון את הלקוחות והמבקרים למקום הנכון. כך ששילוט בתוך המשרד יכול להעניק למבקרים החדשים את ההכוונה הדרושה להם.
  • חלוקת תפקידים – השלטים הפנימיים מציינים את התפקידים של כל אחד מאנשי הצוות. שלט בחדרו של המנכ"ל כולל את שמו המלא ואת תפקידו, והדבר נכון גם לגבי בעלי תפקידים אחרים כמו מנהלי חשבונות, עורכי דין, מנהלי שיווק, מנהלי מכירות וכדומה. השלטים הפנימיים מסייעים לעובדים החדשים בהכרת מקום העבודה שלהם, ומקלים על אורחים שונים למצוא את בעל התפקיד הנכון.

שילוט פנים למשרד

לבחור את השלט המתאים ביותר

כאשר בוחרים שילוט פנים למשרד יש צורך לכלול כמה פרמטרים. ראשית, חשוב לקבוע את העיצוב של השלט – איזה מסר הוא ישדר? האם יושם יותר דגש על רצינות ויוקרה, או על מקוריות ועליזות? שנית, יש צורך לבחור את החברה שתספק לכם את השירות. מכיוון שאתם מעוניינים בשלטים שישמשו אתכם לאורך זמן, שלטים אשר יעמדו איתנים בפני פגעי מזג האוויר ובפני מזיגים, חשוב לפנות לחברה המשתמשת בחומרים איכותיים בלבד. אז כאשר אתם מחפשים את חברת הדפוס האמינה ביותר, כדאי לבדוק מה חושבים עליה באתרים ובפורומים, כמו גם לשאול לדעתם של חברים טובים אשר הקימו לאחרונה עסק משלהם. חברת פורט דפוס ושלטים מציעה לכם שילוט פנים איכותי, אז בואו להתנסות.

 

צור קשר:

פוסטים נוספים