שילוט לעסק

שילוט לעסק

השתחררתם מצילו של הבוס ועמלתם על פתיחת עסק משלכם שיתרום ללקוחות תרומה משמעותית? ברכותינו, אתם בדרך הנכונה. לשיווק תפקיד משמעותי בהצלחת העסק שלכם שכן שיווק יעיל ואפקטיבי מביא ללקוחות רבים יותר ולהגדלת ההכנסה בהתאמה. שילוט לעסק, הוא בעל חשיבות גדולה מעבודת השיווק והפרסום, ולכן יש לבחור אותו בהקפדה. חברת פורת דפוס ושלטים מתמחה בייצור שלטים מעוצבים שישפיעו על חשיפת העסק שלכם ויתרמו להצלחתו.

 

שילוט לעסק – המדריך המלא

כאשר אתם ניגשים לבחור שילוט לעסק, סביר להניח שתחושו בלבול ממספר הגורמים הרבים שיש לקחת בחשבון כדי לבחור בשילוט אפקטיבי ומוצלח. הנה המדריך שינסה לעשות לכם מעט סדר בבלגן:

  • אופי העסק – שילוט מוצלח ישדר את אופי העסק והאווירה שלו. לעסקים שונים אופי שונה, ולכן חשוב לעמוד על הדגשים. עסקי אלכוהול לרוב יתהדרו בשלטים בולטים, דומיננטיים בצבעים חזקים, עסקים המיועדים לילדים, כמו גנים או פעוטונים יתהדרו בשלטים צבעוניים, ידידותיים שמשדרים אווירה עליזה וצעירה, ואילו עסקים המעוניינים לשדר רצינות יבחרו בשילוט פשוט ואלגנטי בצבעוניות אחידה ונקייה.
  • למשוך את העין – לקוחות חדשים המתלבטים בין כניסה לעסק לא מוכר אחד או אחר, סביר להניח שייכנסו לזה שהשלט שלו מושך את העין בצורה מוצלחת יותר. לכן, חשוב לבחור בשילוט מרשים, יצירתי ובולט.
  • להעביר מסר קולע – שילוט בדרך כלל יכלול את שם העסק, הלוגו שלו ואולי גם מסר שיווקי מעודד צריכה. השתדלו שלא להרבות מילים יתר על המידה ולבחור במסר קצר וקולע.
  • תנאי השטח – חשוב לבחור בשילוט שיהיה מותאם לתנאי השטח בו הוא יוצב. חשוב לבחור בשלט חזק ועמיד שלא יעמיד בסכנה את העוברים ושבים, וימנע עלויות נוספות על תיקון. בנוסף, חשוב שהשלט יותאם לעונות השנה השונות ויהיה עמיד בשמש קופחת או בגשם סוער.

שילוט לעסק

חברת ייצור שלטים

מנעד השלטים האפשריים הוא רחב מאוד וכולל שלטים מוארים, שלטי ברזל, שלטי ברזל מעוצבים ועוד, בגדלים ובצבעים שונים. חשוב להיוועץ עם חברת ייצור שילוט לעסק מוכרת ובעלת ניסיון כדי לבחור בשלט הנכון ביותר עבור העסק שלכם, הן מבחינת התקציב וחומרי הגלם, והן מבחינה עיצובית. פורת דפוס ושלטים תספק לכם את המענה הנכון ותייעץ לכם לגבי השלט המתאים למטרותיכם, אז פנו אליה כדי לקבל מידע נוסף.

צור קשר:

פוסטים נוספים