שילוט למשרד

שילוט למשרד

הקמתם משרד עורך דין בסביבה? פתחתם חברה לראיית חשבון? אתם צריכים שלט איכותי שיודיע לעוברי האורח והנהגים שאתם כאן. שירותי שילוט למשרד הם מבין השירותים המבוקשים ביותר הקיימים היום, מכיוון שכל עסק זקוק לפרסומת טובה. פורת דפוס ושלטים נמצא כאן אתכם כדי לעזור לכם להביא אל העסק שלכם אל כמה שיותר לקוחות באמצעות שלט מעוצב ואיכותי השייך רק לכם.

שילוט למשרד – כל היתרונות בשלט אחד

היום, בעידן האינטרנט וקבוצות הווצאפ לרוב, לא חסרים אמצעי פרסום טובים כמו אתרי אינטרנט, באנרים או פוסטים בפייסבוק. ועדיין, השלט הוא כרטיס הביקור של כל עסק. אם בחרתם שלט טוב, זה הזמן לקצור את פירותיו:

  • לפרסם את הלוגו – יש לכם לוגו מרשים המבטא את הלך הרוח של העסק שלכם? השלט הוא כלי טוב לפרסם את הלוגו. כל שלט טוב הכולל כיתוב מפואר צריך לכלול גם את הלוגו של חברתכם.
  • מבחינים בכם מרחוק – שילוט למשרד חיצוני מאפשר לעוברים והשבים להבחין בכם. גם אם באותו הרגע הם אינם מעוניינים בשירות שלכם, הם יצלמו את השלט המפואר במצלמת המכשיר הסלולרי שלכם ויפנו אליכם כשיצטרכו.
  • הכוונה טובה – קבעתם פגישה עם לקוח במשרד החדש שלכם? השלט המעוצב והמפואר יכוון אותו היישר לחדר של משרדכם.
  • שילוט פנימי – השילוט הפנימי של המשרד חשוב לא פחות מהשילוט החיצוני. אם אתם מעוניינים להביא את הלקוחות שלכם למקום הנכון, כדאי להציב שילוט פנימי כדי שיוכלו להגיע לרואה החשבון ולא למנכ"ל.

שילוט למשרד

לבחור את הסוג הנכון

כאשר אתם מחפשים שילוט למשרד, יש צורך לבחור את סוג השילוט הנכון. ראשית, עמדו על הסוגים המיוחדים של השלטים ובחרו את השלט המתאים לכם: שלט ברזל, שלט מואר, שלט מודבק וכדומה. כמו כן, השקיעו משאבים בעיצוב השלט. אם אין לכם רעיון לשלט מושך, מעוצב ומקורי כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע כמו מעצבים גרפיים העובדים בחברת הדפוס שאליה אתכם פונים. כמו כן, הקפידו על בחירה נכונה של צבעים. אם יש לכם משרד רציני של עורכי דין או שאתם מנהלים חברת הייטק, מומלץ לבחור בצבעים עדינים. מנגד, אם בבעלותכם חברה להפקת אירועים, כדאי לבחור בצבעים עליזים. פורת דפוס ושלטים מציעה עבורכם מגוון רחב של סוגי שילוט, אז פנו אליה כדי להתרשם.

צור קשר:

פוסטים נוספים