כל סוגי השלטים

כל סוגי השלטים

לשלטים ישנה חשיבות רבה עבור העסק שלכם. הם מתריעים ללקוחות על נוכחותו של העסק, מושכים את תשומת לבם ומכווינים אותם. לכן, ייצור שלטים הוא שלב חשוב בקידום העסק שלכם. חברת פורת דפוס ושלטים מתמחה בפתרונות שילוט איכותיים ומקצועיים, שישדרגו את העסק שלכם.

ייצור שלטים – כל מה שעליכם לדעת

ייצור שלטים זוהי לא משימה של מה בכך, והיא דורשת תכנון מוקפד. הנה כמה גורמים שחשוב לקחת בחשבון:

  • חשיפה יעילה – חשוב שהשלט יהיה ממוקם במקום אסטרטגי ואפקטיבי כדי שיזכה בחשיפה המרבית. כדי להגביר את החשיפה, רצוי שהשלט יהיה בולט וניכר לעין, וגדול מספיק כדי שיהיה בולט גם למרחוק.
  • עמידות ובטיחות – חשוב שהשלט יותקן באופן יציב ובטיחותי כדי לא להעמיד בסכנה אנשים. בנוסף, חשוב שהשלט יהיה חזק ועמיד גם בפני תנאי מזג האוויר השונים, כמו סופות, גשמים, שמש, אבק ועוד.
  • עיצוב- זה חשוב – עיצוב השלט הוא אחד השלבים החשובים בייצור השלט. שלטי עסקים הם האלמנט הראשון הנחשף אלינו בעת הכניסה לעסק והם המקבלים את פנינו. בנוסף, שלט הוא השקעה לטווח הארוך ולכן רצוי להשקיע בעיצוב שיתאים לחזון העסק ולאופיו. בחרו בעיצוב יצירתי שיבדיל עצמו מעסקים אחרים, ימשוך את עיני הלקוחות ויבלוט לטובה.
  • מסר אפקטיבי – מלבד לוגו החברה ושם העסק, תוכלו להעביר גם מסר קצר ויעיל שיניע וישכנע את הלקוחות לפעולה.
  • תקנות השילוט – לכל רשות מקומית יש תקנון משלה בנוגע להצבתם של שלטים שונים. תקנות השילוט מתייחסות לכלל מאפייניו של השלט, החל מגודלו, מיקומו ועד לדגשים עיצוביים. חשוב לוודא שהשלט שלכם יעמוד בתקנים הנדרשים בחוק כדי לקבל את ההיתר להצבתו של השלט. לצורך כך, יש לפנות לרשות המקומית כדי להכין תיק רישוי ולהגיש בקשה.

ייצור שלטים

איך לבחור חברת שילוט טובה?

חשוב לבחור בחברת ייצור שלטים בעלת מוניטין וניסיון, ובעלת ידע רב בשילוט, החל משלבי התכנון ועד לשלבי הייצור. חברה בעלת המיומנות המתאימה תוכל ליצור באמצעות הטכניקות החדשניות ביותר וחומרי הגלם האיכותיים ביותר. לכן, היוועצו באנשי שיווק או במנהלים נוספים שכבר עברו את תהליך ייצור השילוט. חפשו המלצות מצד לקוחות מרוצים באתרי החברה או ברשתות החברתיות השונות. פורת דפוס ושלטים היא חברה מומלצת המציעה שירותי שירות איכותיים.

צור קשר:

פוסטים נוספים