דפוס ומוצריו

דפוס ומוצריו

בוודאי כבר יצא לכם לנסוע בכביש ולהיתקל בבובה בגודל אדם שמשווקת בהתלהבות את העסק ומחלקת פליירים, או להיכנס לקניון ולקבל פלייר. אתם מרפרפים בדף, מזהים מבצע שמושך את העין שעשוי להיות רלוונטי ונכנסים אל עבר העסק המפורסם. הדפסת פליירים היא אמצעי פרסום יעיל ונוח להעברת מסרים. אם אתם זקוקים לפליירים שימשכו לקוחות עתידיים, תוכלו לפנות לחברת פורת דפוס ושלטים שמספקת מוצרי דפוס איכותיים ומעוצבים בתהליך מהיר וזול.

הדפסת פליירים – המדריך המלא

על מנת שהדפסת הפליירים תהיה אפקטיבית, חשוב לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

  • ראשית, מהו פלייר? מדובר בעלון פרסומי הכולל עמוד בודד או מספר עמודים המשווקים תוכן.
  • איך מפיצים את הפלייר? הפליירים בדרך כלל מועברים מיד ליד ומאפשרים העברת מסרים באופן אישי, מהיר וזמין. העברה כזו בדרך כלל תתבצע באמצעות העסקת עובדים שיחלקו את הפליירים מדלת לדלת, או במקומות הומי אדם, בצמתים או במקומות מרכזיים נוספים. את הפלייר אפשר להפיץ בדרכים נוספות, כמו לוח מודעות, הצבה על רכבים פרטיים, תיבות דואר ועוד.
  • עלויות – עלות הפלייר משתנה בהתאם לסוג העיצוב, סוג ההדפסה ולסוגי ההפצה השונים.
    • עלות עיצוב – עיצוב אישי יאפשר לכם להוזיל את העלות, אך זה עשוי להיות לא אפקטיבי ולהעמיד בסיכון את הפרסום. עיצוב איכותי יאפשר להעביר את המסר באופן נכון ומוצלח.
    • עלות הדפסה – ככל שכמות הפליירים תהיה רבה יותר, כך העלות של פלייר בודד תרד. עלות הדפסה פליירים משתנה לפי שיטת ההדפסה ועלות החומרים.

הדפסת פלאיירים

טיפים להדפסת פליירים

ראשית, עליכם להחליט מיהו קהל היעד שלכם ולאתר את מקומות הימצאותם לצורך הפצה יעיל ונוחה. זכרו שהמטרה העיקרית בפלייר היא העברת מסר, ולכן חשוב שהפלייר ימשוך את העין. העדיפו להשתמש בפונט מושך או בתמונה יצירתית. זכרו שזמן שווה כסף ורוב האנשים יימנעו מקריאת פליירים עמוסים במידע מפאת חוסר סבלנות או חוסר זמן, לכן רצוי שתוכן הפלייר יהיה קצר, קולע וענייני. רצוי שהוא יכלול גם מבצעים ויסביר לקורא מדוע ישתלם לו לצרוך את שירותי העסק. כמו-כן, קחו בחשבון שיקולי גודל. האם תרצו שהפלייר יהיה מספיק קטן לצורך נשיאה בכיס או יתאים להפצה בתיבת הדואר. פורת דפוס ושלטים מציעה לכם פליירים שונים להדפסה, והצוות שלה ישמח ללוות אתכם בבחירת הפלייר.

צור קשר:

פוסטים נוספים